Інженерія штамів

Ми працюємо, щоб Ваш штам працював для Вас

Створення штамів
мікроорганізмів

Компанія Експлоджен поєднує широкий досвід в генетиці, геноміці та знання метаболізму мікроорганізмів з унікальним набором генно-інженерного інструментарію, значна частина якого розроблена нами. Для інженерії геномів Експлоджен використовує процеси гомологічної та сайт-специфічної рекомбінації ДНК. Використання цих методів дозволяє здійснювати точні та, за потреби, «безшрамові» маніпуляції з геномом мікроорганізму в межах правил щодо ГМО різних країн. Наші можливості з клонування, стабільної підтримки та маніпулювання великими фрагментами ДНК збільшують ефективність інженерії штамів; застосування репортерних систем підвищує ефективність процедури селекції штамів.

Окрім типової метаболічної та геномної інженерії Експлоджен пропонує розробку методів синтетичної біології для штаму замовника, наприклад:

  • адаптацію методів та засобів генетичної інженерії;
  • конструювання та перевірка векторів та репортерних систем;
  • створення бібліотек генетичних елементів експресії генів із бажаними характеристиками (промоторів, термінаторів, сайтів зв’язування рибосоми);
  • створення індуцибельних промоторів;
  • розробка та створення біосенсорів специфічних до певних сполук.

Експлоджен пропонує повний набір послуг з інженерії штамів від розробки до втілення, перевірки та підтримки. Ми підходимо індивідуально до кожного замовлення та пропонуємо гнучку «штам спочатку» схему платежів.

Як ми працюємо >

Поточні проекти:
Інженерія штамів: 1 завершено; 1 триває.