Створіть мікроорганізм
своєї мрії з нами

Компанія Експлоджен є експертом у галузях синтетичної біології та метаболічної інженерії мікроорганізмів, геноміки та біоінформатики.

Особливістю Експлоджен є вміння клонувати, стабільно підтримувати та маніпулювати великими фрагментами ДНК.

Ці вміння, у поєднанні з різними методами, що базуються на рекомбінації ДНК, репортерними системами, синтетичними елементами контролю експресії генів, дозволяють створювати штами мікроорганізмів із бажаними властивостями.

Наш досвід в біології бактерій та
дріжджів до Ваших послуг

Інженерія

штамів мікроорганізмів

Експлоджен надає послуги зі створення штамів мікроорганізмів з бажаними властивостями. Отримані штами, в більшості випадків, не підпадають під дію обмежень щодо ГМО. Також ми здійснюємо розробку інструментарію для генетичних маніпуляцій з штамами, які цікавлять замовника.

Клонування

фрагментів ДНК

Використовуючи свій інструментарій ми здатні клонувати великі фрагменти ДНК за допомогою космідних бібліотек або прямим клонуванням з хромосоми. Також ми здійснюємо ПЛР клонування, включаючи синтез праймерів, секвенування ампліконів, клонування у вектор.

Геноміка

секвенування та біоінформатика

Експлоджен пропонує послуги зі секвенування фрагментів ДНК та цілих геномів за привабливими цінами. Також ми пропонуємо послуги з біоінформатики (збірка та анотація геномів, філогенетичний аналіз, пошук мутацій, ідентифікація мікробіологічних забруднень, тощо).

Послуги

від праймерів до штамів

Експлоджен пропонує ряд загальних наукових послуг: розробка та синтез праймерів, виділення ДНК, ампліфікація, секвенування, зберігання штамів, очищення рекомбінантних білків та інші.

Як ми працюємо:
особистий підхід, стовідсоткова віддача, гнучка система платежів, підтримка після завершення проектів.


Детальніше >

Про нас

Компанія Експлоджен створена у Львові та об’єднує команду спеціалістів із синтетичної біології, генетичної та геномної інженерії, геноміки та біоінформатики бактерій та дріжджів, які працювали тривалий час в лабораторіях провідних університетів світу.

Наша команда гарантує, що Ваш проект в хороших руках.


Детальніше >